Haberler

Elon Musk ‘Gizli Bir Instagram Hesabı’ Olduğunu Açıkladı: İşte Fazlasıyla Hak Vereceğiniz Nedeni

Elon Musk 'Gizli Bir Instagram Hesabı' Olduğunu Açıkladı: İşte Fazlasıyla Hak Vereceğiniz Nedeni

Yaptığı her açıklamayla gündem olan Elon Musk, Twitter’da yine çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Hakkındaki bir paylaşımı yanıtlayan Elon Musk, gizli bir Instagram hesabına sahip olduğunu açıkladı. Peki Elon Musk, neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuyor? Gelin hep birlikte bu olayın perde arkasına bakalım.

Bazı insanlar, Elon Musk’ın Twitter hesabını Pranay Pathole isimli bir mühendisin yönettiğine inanıyor. Bunun nedeniyse Elon Musk’ın Pranay Pathole’ün paylaşımlarına çok fazla cevap veriyor olması. Hatta yanıtların toplamını sayanlar bile oldu. Yapılan incelemelere göre Musk, Pathone’ün paylaşımlarına en az 400 kez cevap verdi. İşte bu da ikili arasında böyle bir bağ olduğuna inanılmasına neden oldu. Bazıları ise bunun tam tersini düşünüyordu. İnanışa göre Elon Musk, Pranay Pathole ismiyle sahte hesap kullanıyordu

“Ne saçma bir mantık!”

Elon Musk

Pathole, Twitter’da yaptığı bir paylaşımda bazı insanların söz konusu hesabı Elon Musk’ın yönettiğine inandığını söyledi. Bunun saçma olduğunu belirten mühendis, Elon Musk’ın bu kadar meşgulken birden çok Twitter hesabını yönetecek zamanı bulmasının pek de mantıklı olmadığını ifade etti. İşte Elon Musk da tam olarak bu paylaşıma yanıt vererek gizli bir Instagram hesabına sahip olduğunu açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir