Haberler

“BİM’e Psikolog Geldi” Şakası Ciddiye Alındı, Twitter’da Ortalık Karıştı: İşte Birbirinden Komik Tepkiler

Ülkemizdeki zincir marketler hem sattıkları ürünlerin fiyatları hem de seçeneklerin çokluğu ile pek çok vatandaşın ilgi odağı haline geldi. Hatta bir süre sonra bu marketler, televizyondan tutun şişme bota kadar hemen hemen her şeyi satmaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise A101, tekne satacağını açıklamış ve ilanlar yayınlanmıştı. Bu duruma bazı vatandaşlar tepki göstermiş bazıları ise mizahla karşılık vermişti.

Bugün ise akşam saatlerinde A101’in tekne satmasının ardından bunun hakkında bir şaka yapmak isteyen bir sosyal medya kullanıcısı, BİM’e psikolog geleceğini söylemiş ve bununla ilgili bir ilan paylaşmıştı. İlk başlarda pek de dikkat çekmeyen bu paylaşım saatler içinde viral oldu ve pek çok kullanıcı A101’in tekne satmasının ardından bu ilanı da ciddiye aldı.

Sırada savaş uçağı mı var?

Durum böyle olunca sosyal medya hem bu ilanı ciddiye alanların hem de ciddiye almış gibi yapıp mizah yapanların paylaşımlarıyla doldu taştı. Biz de sizler için bu paylaşımların bazılarını derledik. Gelin hep birlikte halkımız BİM’in psikolog satmasına (!) nasıl tepki göstermiş bir göz atalım.

İşte BİM’e psikolog gelecek şakasına gelen tepkiler

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir