Haberler

Samsung ile TikTok, Ortak ‘Müzik Platformu’ Duyurdu: Karşınızda: StemDrop!

Samsung ile TikTok, Ortak 'Müzik Platformu' Duyurdu: Karşınızda: StemDrop!

Sosyal mecralarda paylaşılan içeriklerin arka planında kullanılan fon müziği, içeriğin kalitesini ve izlenebilirliğini de müthiş bir şekilde etkileyebiliyor. İçerik üreticilerin müziğe verdiği önem elbette sosyal medya platformları tarafından da biliniyor.

Bugünse içerik üreticilerinin hazır müzikler üzerindeki tüm yaratıcıklarını gösterebilecekleri yeni bir platformun duyurusu yapıldı. Samsung ve TikTok, iş birliği yaparak ‘StemDrop’ adlı müzik keşif platformunu duyurdu. Fakat platform, müzik keşfetmenin de ötesine geçecek.

Şarkılardaki her bir kayıt parçası düzenlenebilecek:

tiktok samsung

StemDrop platformuyla içerik üreticiler, dünyanın en ünlü şarkı yazarlarıyla iş birliği yapma imkânı bulacak. Şarkı yazarlarının arkasında olduğu ünlü parçalar, içerik üreticileri tarafından en ince ayrıntısına kadar kurcalanabilecek. Şarkılardaki gitar, bas gitar, bateri, vokal ve diğer tüm çeşitli sesler tek tek düzenlenebilecek.

Ortaklıkla birlikte düzenlenebilir olan ilk şarkı, günümüzün en ünlü şarkı yazarlarından ve The Weeknd, Taylor Swirft ve Katy Perry gibi isimlerle çalışan Max Martin’in yeni şarkısının 60 saniyelik bir bölümü olacak. StemDrop, 26 Ekim’den itibaren TikTok üzerinden kullanılabilir olacak.

Para bile kazanabileceğiniz çakma TikTok: Kwai incelemesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir