Haberler

Recep İvedik 7’ye Sosyal Medyadan Gelen Tepkileri Derledik: ‘Bir Komedi Filminden Ziyade Farkındalık Filmi Olmuş’

Recep İvedik 7’ye Sosyal Medyadan Gelen Tepkileri Derledik: ‘Bir Komedi Filminden Ziyade Farkındalık Filmi Olmuş’

Geçtiğimiz hafta fragmanı yayınlanan Recep İvedik 7, sosyal medyada büyük bir ilgi ve heyecanla karşılanmıştı. Sadece fragmanı bile 8 milyona yakın bir izlenmeye sahip olan Şahan Gökbakar’ın efsane komedi serisi Recep İvedik’in son filmi, dün itibariyle Disney Plus’ta yerini aldı.

Sinema yerine dijital platformda yayınlamasıyla Şahan Gökbakar, hem olumlu hem de geri dönüş toplamıştı. Biz de Recep İvedik 7’ye sosyal medyadan gelen tepkileri spoilersız bir şekilde sizler için derledik. Gelin hep birlikte göz atalım.

Recep İvedik 7’nin yanı sıra tüm Marvel, Star Wars, Pixar yapımları ve daha binlerce film de diziye ulaşmak için hemen Disney+ abonesi olabilirsiniz.

Recep İvedik 7’ye sosyal medyadan gelen tepkiler (Spoilersız)

Filmi beğenmeyenler de var:

Gördüğünüz gibi Recep İvedik 7 konusunda olumlu ve olumsuz yorumlar olsa da her iki şekilde düşünen insanların da mutabık olduğu konu, Recep İvedik 7’nin bir komedi filminden ziyade sosyal mesaj içeren, farkındalık yaratan bir film olduğu yönünde.

Şahan Gökbakar ayrıca belirli bir süre sonra rolü başkasına devredip Recep İvedik olmayı bırakacağını ifade etmişti. Siz Recep İvedik 7’yi izlediniz mi? Ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir