Sosyal Medya Püf Noktaları

AirPods Pro veya AirPods kulaklıklarını sıfırlama [Nasıl yapılır?]

AirPods Pro veya AirPods kulaklıklarını sıfırlama [Nasıl yapılır?]

Bugün sizlere AirPods ve AirPods Pro kablosuz kulaklıklarını sıfırlama hakkındaki ipucunu paylaşmak istiyoruz. AirPods modelleri şarj olmuyorsa veya farklı bir sorunu varsa sorunu düzeltmek için AirPods’ları sıfırlamak gerekebiliyor.

Bunun için ilk başta AirPods’unuzu şarj kutusuna koyun ve kapağı kapatın. 30 saniye bekledikten sonra şarj kutusunun kapağını açın. iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda Ayarlar-Bluetooth’a gidin ve AirPods’unuzun yanındaki daha fazla bilgi tuşuna  dokunun. Bu Aygıtı Unut’a dokunun ve onaylamak için tekrar dokunun. Kapak açıkken kutunun arkasındaki ayar düğmesini durum ışığı önce sarı, sonra beyaz renkte yanıp sönene kadar yaklaşık 15 saniye basılı tutun. AirPods’unuzu yeniden bağlayın. AirPods’unuz şarj kutusundayken ve kutunun kapağı açıkken AirPods’u iPhone, iPad veya iPod touch’ınıza yakın bir yere koyun.

AirPods tek bir Apple Kimliği ile bağlantı kurabiliyor. Geçmişte başka birinin kullandığı bir AirPods veya AirPods Pro’yu kullanmak istiyorsanız önce bu kişinin AirPods’u Apple Kimliğinden çıkarması gerekiyor.

AirPods Pro ve AirPods Max gibi kulaklıkları Apple Kimliğinden çıkarma

Bul uygulamasını açın, ardından Cihazlar sekmesine dokunun.Kaldırmak istediğiniz  aygıta dokunun.Bu Aygıtı Sil’e dokunun, ardından onaylamak için Sil’e dokunun.Cihazınız iPhone, iPad veya iPod touch’ınızın Bluetooth kapsama alanı dışındaysa “AirTag Bulunamadı” veya “Nesne Bulunamadı” iletisini görürsünüz. Sil’e dokunun.

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir